Wiem, że ostatnio nic nie piszę. Niestety odkryłam, że nie przepadam za pisaniem. Jest ono fajne, jak mam coś ważnego do przekazania. Jednak nie mogę się zebrać do tego, żeby pisać regularnie. Za to wiesz co? Bardzo lubię mówić. Ostatnio polubiłam wideo. Całkiem fajnie czuję się przed obiektywem, dlatego planuję iść w najbliższym czasie w tę formę!

Dziś jednak mam coś ważnego do napisania. Nie tak dawno pisałam o tym jak ważny jest feedback. Teraz mam okazję wziąć udział w świetnej „feedbackowej akcji”. Jest nią SHARE WEEK 2018, organizowany przez Andrzeja Tucholskiego. W ramach tej akcji mogę polecić autorów, którzy według mnie tworzą bardzo wartościowe treści.

Wybór mojego top 3 był bardzo trudny. Jest przecież tak wiele dobrych treści w internecie. Tak wiele osób, które lubię i cenię. Tyle w cyfrowym świecie znajduję inspiracji!

Jednak trzeba wybrać 😉

Więc moją trójcę otwiera…

Globstory

Kaja to fenomenalna osoba. A musicie wiedzieć, że słowa „fenomenalny” używam tylko jak mocno się kimś (lub czymś) zachwycam 😉 To głównie ze względu na nią zdecydowałam się na obecność na tegorocznym Blog Conference Poznań 😉

Kaja dużo podróżuje, a podczas zwiedzania świata tworzy filmy na kanał Globstory na YouTube. Pisze także bloga. Niby nic wielkiego. Jednak jej podejście do podróży, jej interpretacje kultur, jej otwarta głowa są bliskie mojemu sercu.

Zdecydowanie jestem typem człowieka, który planując podróż stroni od biur podróży. A all-inlusive jest dla mnie zabójstwem wszystkiego tego, co w podróżach kocham najbardziej. Czym bardziej na dziko, tym lepiej! Czym bliżej lokalsów, tym bardziej ekscytująco. Oglądając filmy Kai widzę, że nadajemy na tych samych falach. Oczywiście ona podróżuje na większą skalę niż ja (przynajmniej na razie ;)) więc cieszę się, że przybliża mi te części świata, do których ja jeszcze nie dotarłam 😉

Jest Rudo

To blog o fotografii prowadzony przez Natalię. Jednak ja cenię go nie tylko za fotograficzne rady, choć przyznaję – przy wyborze sprzętu fotograficznego korzystałam z jej rad 😉 Poza merytorycznymi wskazówkami bardzo lubię styl pisania Natalii, jak i samą autorkę bloga. Miałam okazję zamienić z nią kilka zdań na ubiegłorocznym SeeBloggers oraz uczestniczyć w jej warsztatach. Natalia zachwyciła mnie wtedy swoją osobą. Bardzo podobało mi się to w jak uprzejmy sposób potrafi rozmawiać z ludźmi. Zdecydowanie, było w ty coś wyjątkowego. Duże wrażenie zrobiło na mnie też jej skromność i to jak dopytywała osoby powołujące się na jej materiały, czy były one przydatne. Z jednej strony to oczywiste, też tak robię i pewnie wielu blogerów tak robi, bo przecież nie piszemy dla siebie. A informacja zwrotna pozwala na tworzenie coraz to lepszych treści. Jednak z drugiej strony w jej zachowaniu było tak wiele ciepła i życzliwości, że nie sposób o tym nie wspomnieć. Wracając do samego bloga, uwielbiam jej styl pisania. Mam kilku autorów, których teksty czytam jak sama stymuluję się do pisania i Natalia jest jednym z nich.

Bogaty Student

Jest to blog prowadzony przez trzech dwudziestoparolatków. Zatem młodych ludzi, jednocześnie bardzo aktywnych 😉 Dawid, Bartek i Julian opisują praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego rozwoju kariery i prowadzenia działalności gospodarczej. Są to posty naprawdę nasycone konkretami. A to bardzo lubię. Ponadto aktywność blogowa wsparta jest grupą na Facebooku. W obu tych miejscach można znaleźć dawkę wiedzy, motywacji, inspiracji. Zawsze jak czytam artykuły na blogu chłopaków, to czuję płynącą z nich dobrą energię i aż chce mi się dalej pracować. Dlatego zdecydowanie polecam także tych blogerów.

Chętnie poczytam o tym kto Was inspiruje i motywuje. Dajcie mi znać w komentarzach, z przyjemnością zapoznam się z Waszymi typami 😉

Autor: Ania Boczar
Nazywam się Ania Boczar. Prowadzę własną firmę i na co dzień, jako Personal Branding Hero, pomagam ludziom budować marki osobiste.