O mnie

Ania z LifebrandingNazywam się Ania Boczar. Prowadzę własną firmę i na co dzień, jako Personal Branding Hero, pomagam ludziom budować marki osobiste.

Na blogu dzielę się wiedzą i przemyśleniami dotyczącymi personal brandingu. Przede wszystkim chcę szerzyć moją koncepcję lifebrandingu, czyli traktowania budowania marki osobistej nie jako jednorazowe działanie, lecz jako styl życia. Dokładam wszelkich starań by dostarczyć Ci jak najbardziej szczegółowej wiedzy, którą możesz wykorzystać w budowaniu własnego wizerunku. Udało Ci się wdrożyć moje sugestie i widzisz efekty? Podziel się tą informacją na grupie lub napisz do mnie.

Co robię zawodowo?

Jestem właścicielką firmy wizerunkowej, w ramach której doradzam firmom i osobom prywatnym, co robić w Internecie, by jak najlepiej budować swój wizerunek i jak się w tym wszystkim nie pogubić. Zobacz, czym dokładniej się zajmuję.

Jakie mam pasje poza personal brandingiem?

Prywatnie jestem fanką lotnictwa. Uwielbiam przebywać na pokładzie tych podniebnych bestii, ale też kocham obserwować i fotografować je z ziemi. Dlatego w moich social mediach pewnie nie raz zobaczysz samolot, a “na żywo” możesz mnie spotkać w Balicach, na “górce” przy Kraków Airport.

Wierzę, że obie moje pasje są ze sobą powiązane, bo przecież w branży kreatywnej trzeba mieć odlotowe pomysły 😉