Szczegółowe informacje dotyczące grupy „Skuteczny personal branding”

Grupa „Skuteczny personal branding” jest miejscem, w którym wspieramy się wzajemnie w budowaniu naszych wizerunków. Możesz podzielić się w niej wątpliwościami w budowaniu Twojej marki osobistej, a także podnosić swoje personal brandingowe kompetencje. To także przestrzeń do wzajemnego motywowania się do działania.

Masz pomysł na rozwój, ale nie idzie Ci z jego realizacją? Chciałbyś pozyskać nowego klienta, ale nie wiesz jak dobrze się zaprezentować? Wspólnie zrobimy burzę mózgów i określimy jakie działanie w Twoim przypadku byłoby najlepsze.

Grupa jest ściśle związana z blogiem, dlatego osoby udzielające się w niej będą mieć wpływ na jego dalszy rozwój, a treści z bloga lub plany na posty często będą punktem wyjścia do dyskusji.

Nasze zasady

1. Przedstaw się
Niech to będzie praktyka w budowaniu Twojego wizerunku. Daj nam się poznać, opowiedz czym się zajmujesz i co chciałabyś dostać od grupy. Przedstawienie się innych członków grupy to także wspaniałe ćwiczenie dla całej reszty. Oprócz tego, że możemy się wszyscy poznać, możemy też zobaczyć jak przedstawiają się inni. Jeśli masz pomysł na udoskonalenie prezentacji innej osoby, jak najbardziej jest to miejsce na dobrą radę. Pamiętaj jednak by robić to kulturalnie.

By to ćwiczenie było jeszcze bardziej wartościowe wrzuć wideo, na którym się przedstawiasz. Nie bój się. Sama nagrywałam się po raz pierwszy byś zobaczył jak to może wyglądać, ale głęboko wierzę, że praktyka czyni mistrza więc czym więcej prób mamy za sobą, tym bliżej nam do mistrzowskiego poziomu 😉

2. Pochwal się i doceniaj innych
Jeśli coś w budowaniu Twojego wizerunku się sprawdziło i widzisz efekty, jest to świetne miejsce do tego byś się nam pochwalił. Napisz co dokładnie się sprawdziło, na czym polegał proces wdrożenia. Pamiętaj by nie chwalić się tylko tym co robisz, ale także tym jak to robisz. Jeśli czyjś sukces Cię zainspirował, napisz mu to.

3. Proś o pomoc i pomagaj innym
Utknąłeś w jednym punkcie i nie wiesz co dalej? A może potrzebujesz świeżego spojrzenia na budowanie swojego wizerunku? Napisz nam o tym, a wspólnymi siłami rozwiążemy Twój problem. Jeśli wiesz, jak rozwiązać czyjś problem, to koniecznie mu podpowiedz.

4. Szukaj motywacji i motywuj
Masz pomysł, ale nie wiesz jak go wdrożyć lub po prostu brakuje Ci motywacji do pójścia dalej? Opowiedz nam o tym, a wspólnie zastanowimy się, co możesz zyskać podejmując działanie i postaramy się Ciebie zmotywować.

5. Szanuj innych
Na tej grupie odnosimy się do siebie z szacunkiem. Wszystkie teksty nie stosujące się do tej zasady będą usuwane, a ich autorzy pożegnają się z grupą.

6. Dbaj o porządek
Ważne by to co publikujesz nie było tylko Twoją reklamą, ale dawało także wartość innym. Dlatego wszystkie posty nastawione tylko i wyłącznie na własną promocję (wyłączając przedstawienie się i miejsca do tego przeznaczone) lub nie związane z budowaniem marki osobistej, będą usuwane.